KA78L24AZTA
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
KA78L24AZTA
KA78L24AZTA
型号
KA78L24AZTA
品牌
Rochester Electronics, LLC
描述
IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3
数据表
KA78L24AZTA.pdf
交付服务
KA78L24AZTA
内容 *
    KA78L24AZTA 规格
    RoHSRoHS
    PSRR45dB (120Hz)
    Output TypeFixed
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseTO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
    Control Features-
    Current - Output100mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature0°C ~ 125°C
    Voltage - Input (Max)40V
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageTO-92-3
    Current - Quiescent (Iq)6 mA
    Voltage - Output (Min/Fixed)24V