KA78L12ADTF
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
KA78L12ADTF
KA78L12ADTF
型号
KA78L12ADTF
品牌
Rochester Electronics, LLC
描述
IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC
数据表
KA78L12ADTF.pdf
交付服务
KA78L12ADTF
内容 *
    KA78L12ADTF 规格
    RoHSRoHS
    PSRR65dB (120Hz)
    Output TypeFixed
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Control Features-
    Current - Output100mA
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature0°C ~ 125°C
    Voltage - Input (Max)35V
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device Package8-SOIC
    Current - Quiescent (Iq)6 mA
    Voltage - Output (Min/Fixed)12V