FAN1084D33X
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
FAN1084D33X
FAN1084D33X
型号
FAN1084D33X
品牌
Rochester Electronics, LLC
描述
IC REG LINEAR 3.3V 4.5A DPAK
数据表
FAN1084D33X.pdf
分类
PMIC-稳压器-线性
交付服务
FAN1084D33X
内容 *
    FAN1084D33X 规格
    PackageBulk
    Series
    RoHSRoHS
    PSRR-
    Output TypeFixed
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
    Control Features-
    Current - Output4.5A
    Protection FeaturesOver Temperature
    Number of Regulators1
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature25°C ~ 125°C
    Voltage - Input (Max)7V
    Voltage Dropout (Max)1.5V @ 4.5A
    Current - Supply (Max)-
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageD-PAK (TO-252)
    Current - Quiescent (Iq)4 mA
    Voltage - Output (Min/Fixed)3.3V