AP1184K5-18L-U
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
AP1184K5-18L-U
AP1184K5-18L-U
型号
AP1184K5-18L-U
描述
IC REG LINEAR 1.8V 4A TO263-5
数据表
AP1184K5-18L-U.pdf
交付服务
AP1184K5-18L-U
内容 *
    AP1184K5-18L-U 规格
    PackageTube
    Series
    RoHSRoHS
    PSRR70dB (120Hz)
    Output TypeFixed
    Part StatusObsolete
    Control Features-
    Current - Output4A
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature0°C ~ 125°C (TJ)
    Voltage - Input (Max)16V
    Voltage Dropout (Max)0.85V @ 4A
    Current - Supply (Max)70 mA
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageTO-263-5
    Current - Quiescent (Iq)25 mA
    Voltage - Output (Min/Fixed)1.8V