ADP3330ART-3.3-RL7
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-线性
ADP3330ART-3.3-RL7
ADP3330ART-3.3-RL7
型号
ADP3330ART-3.3-RL7
品牌
Analog Devices Inc.
描述
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-6
数据表
ADP3330ART-3.3-RL7.pdf
分类
PMIC-稳压器-线性
交付服务
ADP3330ART-3.3-RL7
内容 *
    ADP3330ART-3.3-RL7 规格
    PackageCut Tape (CT),Bulk
    SeriesanyCAP®
    RoHSRoHS
    PSRR-
    Output TypeFixed
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseSOT-23-6
    Control FeaturesError Flag, Shutdown
    Current - Output200mA
    Protection FeaturesOver Current, Over Temperature
    Number of Regulators1
    Output ConfigurationPositive
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Voltage - Input (Max)12V
    Voltage Dropout (Max)0.23V @ 200mA
    Current - Supply (Max)4 mA
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageSOT-23-6
    Current - Quiescent (Iq)50 µA
    Voltage - Output (Min/Fixed)3.3V