S-882Z18-M5T1G
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-直流-直流开关稳压器
S-882Z18-M5T1G
S-882Z18-M5T1G
型号
S-882Z18-M5T1G
品牌
ABLIC Inc.
描述
IC REG CHARG PUMP 1.8V SOT23-5
数据表
S-882Z18-M5T1G.pdf
分类
PMIC-稳压器-直流-直流开关稳压器
交付服务
S-882Z18-M5T1G
内容 *
    S-882Z18-M5T1G 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    Series
    RoHSRoHS
    FunctionStep-Up
    TopologyCharge Pump
    Output TypeFixed
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseSC-74A, SOT-753
    Current - Output-
    Number of Outputs1
    Output ConfigurationPositive
    Frequency - Switching350kHz
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Synchronous RectifierNo
    Voltage - Input (Max)3V
    Voltage - Input (Min)0.3V
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageSOT-23-5
    Voltage - Output (Min/Fixed)1.8V