S-85S1PC26-I8T1U
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-直流-直流开关稳压器
S-85S1PC26-I8T1U
S-85S1PC26-I8T1U
型号
S-85S1PC26-I8T1U
描述
IC REG BUCK 2.6V 200MA SNT-8A
数据表
S-85S1PC26-I8T1U.pdf
交付服务
S-85S1PC26-I8T1U
内容 *
    S-85S1PC26-I8T1U 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesS-85S1PC
    Package / Case8-SMD, Flat Lead
    Current - Output200mA
    Number of Outputs1
    Output ConfigurationPositive
    Frequency - Switching1MHz
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Synchronous RectifierYes
    Voltage - Input (Max)5.5V
    Voltage - Input (Min)2.2V
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageSNT-8A
    Voltage - Output (Min/Fixed)2.6V