S-8351C35UA-J6UT2G
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-直流-直流开关稳压器
S-8351C35UA-J6UT2G
S-8351C35UA-J6UT2G
型号
S-8351C35UA-J6UT2G
描述
IC REG BOOST 3.5V 300MA SOT89-3
数据表
S-8351C35UA-J6UT2G.pdf
交付服务
S-8351C35UA-J6UT2G
内容 *
    S-8351C35UA-J6UT2G 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    Output TypeFixed
    Part StatusNot For New Designs
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseTO-243AA
    Current - Output300mA (Switch)
    Number of Outputs1
    Output ConfigurationPositive
    Frequency - Switching100kHz
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Synchronous RectifierNo
    Voltage - Input (Max)10V
    Voltage - Input (Min)0.9V
    Voltage - Output (Max)-
    Supplier Device PackageSOT-89-3
    Voltage - Output (Min/Fixed)3.5V