HX2125014Z
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 振荡器
HX2125014Z
HX2125014Z
型号
HX2125014Z
品牌
Diodes Incorporated
描述
CRYSTAL OSCILLATOR SEAM2520 T&R
数据表
HX2125014Z.pdf
分类
振荡器
交付服务
HX2125014Z
内容 *
    HX2125014Z 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesHX
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    OutputLVCMOS
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Frequency25 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Base ResonatorCrystal
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Voltage - Supply3.3V
    Frequency Stability±25ppm
    Height - Seated (Max)0.039" (1.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C
    Current - Supply (Max)20mA