ASFLMB-72.000MHZ-XY-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 振荡器
ASFLMB-72.000MHZ-XY-T
ASFLMB-72.000MHZ-XY-T
型号
ASFLMB-72.000MHZ-XY-T
品牌
Abracon LLC
描述
MEMS OSC XO 72.0000MHZ LVCMOS
数据表
ASFLMB-72.000MHZ-XY-T.pdf
分类
振荡器
交付服务
ASFLMB-72.000MHZ-XY-T
内容 *
    ASFLMB-72.000MHZ-XY-T 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesASFLMB, Pure Silicon™
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    OutputLVCMOS
    Ratings-
    FunctionStandby (Power Down)
    Frequency72 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Base ResonatorMEMS
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Voltage - Supply1.8V ~ 3.3V
    Frequency Stability±10ppm
    Height - Seated (Max)0.035" (0.90mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C
    Current - Supply (Max)16mA