ASEKDV-32.768KHZ-LC-T
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 振荡器
ASEKDV-32.768KHZ-LC-T
ASEKDV-32.768KHZ-LC-T
型号
ASEKDV-32.768KHZ-LC-T
品牌
Abracon LLC
描述
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
数据表
ASEKDV-32.768KHZ-LC-T.pdf
分类
振荡器
交付服务
ASEKDV-32.768KHZ-LC-T
内容 *
    ASEKDV-32.768KHZ-LC-T 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesASEKDV
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    OutputCMOS
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Frequency32.768 kHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Base ResonatorCrystal
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Voltage - Supply1.62V ~ 3.63V
    Frequency Stability±50ppm
    Height - Seated (Max)0.047" (1.20mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C