ASDMPLP-150.000MHZ-LR-T3
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 振荡器
ASDMPLP-150.000MHZ-LR-T3
ASDMPLP-150.000MHZ-LR-T3
型号
ASDMPLP-150.000MHZ-LR-T3
描述
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
数据表
ASDMPLP-150.000MHZ-LR-T3.pdf
交付服务
ASDMPLP-150.000MHZ-LR-T3
内容 *
    PackageTape & Reel (TR)
    TypeXO (Standard)
    OutputLVPECL
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Frequency150 MHz
    Package / Case6-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Voltage - Supply2.25V ~ 3.6V
    Frequency Stability±25ppm
    Height - Seated (Max)0.035" (0.90mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)58mA