ASDDV-48.000MHZ-LC-T3
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 振荡器
ASDDV-48.000MHZ-LC-T3
ASDDV-48.000MHZ-LC-T3
型号
ASDDV-48.000MHZ-LC-T3
描述
OSC XO 48.000MHZ CMOS SMD
数据表
ASDDV-48.000MHZ-LC-T3.pdf
交付服务
ASDDV-48.000MHZ-LC-T3
内容 *
    ASDDV-48.000MHZ-LC-T3 规格
    FunctionEnable/Disable
    Frequency48 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Voltage - Supply1.8V ~ 3.3V
    Frequency Stability±50ppm
    Height - Seated (Max)0.037" (0.95mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)5mA