510KBA16M0000BAGR
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 振荡器
510KBA16M0000BAGR
510KBA16M0000BAGR
型号
510KBA16M0000BAGR
品牌
Silicon Labs
描述
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
数据表
510KBA16M0000BAGR.pdf
分类
振荡器
交付服务
510KBA16M0000BAGR
内容 *
    510KBA16M0000BAGR 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesSi510
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    OutputCMOS
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Frequency16 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Base ResonatorCrystal
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Voltage - Supply1.8V
    Frequency Stability±25ppm
    Height - Seated (Max)0.050" (1.28mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)26mA