510KBA000369BAGR
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 振荡器
510KBA000369BAGR
510KBA000369BAGR
型号
510KBA000369BAGR
品牌
Silicon Labs
描述
XTAL OSC XO 369.0000KHZ CMOS SMD
数据表
510KBA000369BAGR.pdf
分类
振荡器
交付服务
510KBA000369BAGR
内容 *
    510KBA000369BAGR 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesSi510
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    OutputCMOS
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Frequency369 kHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Base ResonatorCrystal
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Voltage - Supply1.8V
    Frequency Stability±25ppm
    Height - Seated (Max)0.071" (1.80mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)26mA