TR3W337K6R3C0040
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TR3W337K6R3C0040
TR3W337K6R3C0040
型号
TR3W337K6R3C0040
描述
CAP TANT 330UF 6.3V 10% 2924
数据表
TR3W337K6R3C0040.pdf
交付服务
TR3W337K6R3C0040
内容 *
    TR3W337K6R3C0040 规格
    Part Status Active
    Capacitance 330µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 6.3V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2924 (7360 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
    Height - Seated (Max) 0.150" (3.80mm)