TR3E227K010C0100
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TR3E227K010C0100
TR3E227K010C0100
型号
TR3E227K010C0100
描述
CAP TANT 220UF 10V 10% 2917
数据表
TR3E227K010C0100.pdf
交付服务
TR3E227K010C0100
内容 *
    TR3E227K010C0100 规格
    Part Status Active
    Capacitance 220µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 10V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 100 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.170" (4.32mm)