TR3E106K050C0500
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TR3E106K050C0500
TR3E106K050C0500
型号
TR3E106K050C0500
品牌
Vishay Sprague
描述
CAP TANT 10UF 50V 10% 2917
数据表
TR3E106K050C0500.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
TR3E106K050C0500
内容 *
    TR3E106K050C0500 规格
    Part Status Active
    Capacitance 10µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 50V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 500 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.170" (4.32mm)