TR3D685K050C0300
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TR3D685K050C0300
TR3D685K050C0300
型号
TR3D685K050C0300
品牌
Vishay Sprague
描述
CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917
数据表
TR3D685K050C0300.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
TR3D685K050C0300
内容 *
    TR3D685K050C0300 规格
    Part Status Active
    Capacitance 6.8µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 50V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 300 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)