TR3D157M6R3C0050
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TR3D157M6R3C0050
TR3D157M6R3C0050
型号
TR3D157M6R3C0050
描述
CAP TANT 150UF 6.3V 20% 2917
数据表
TR3D157M6R3C0050.pdf
交付服务
TR3D157M6R3C0050
内容 *
    TR3D157M6R3C0050 规格
    Part Status Active
    Capacitance 150µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 6.3V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 50 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)