TM3E227K004LBA
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TM3E227K004LBA
TM3E227K004LBA
型号
TM3E227K004LBA
描述
TM3227K004ELBA
数据表
TM3E227K004LBA.pdf
交付服务
TM3E227K004LBA
内容 *
    TM3E227K004LBA 规格
    Part Status Active
    Capacitance 220µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 4V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 500 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)