TM3D476K016LBA
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TM3D476K016LBA
TM3D476K016LBA
型号
TM3D476K016LBA
描述
TM3476K016DLBA
数据表
TM3D476K016LBA.pdf
交付服务
TM3D476K016LBA
内容 *
    TM3D476K016LBA 规格
    Part Status Active
    Capacitance 47µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 16V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 700 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)