TM3D227M004EBA
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TM3D227M004EBA
TM3D227M004EBA
型号
TM3D227M004EBA
描述
TM3227M004DEBA
数据表
TM3D227M004EBA.pdf
交付服务
TM3D227M004EBA
内容 *
    TM3D227M004EBA 规格
    Part Status Active
    Capacitance 220µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 4V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 600 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)