TM3D157M6R3CBA
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TM3D157M6R3CBA
TM3D157M6R3CBA
型号
TM3D157M6R3CBA
描述
TM3157M6R3DCBA
数据表
TM3D157M6R3CBA.pdf
交付服务
TM3D157M6R3CBA
内容 *
    TM3D157M6R3CBA 规格
    Part Status Active
    Capacitance 150µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 6.3V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 600 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)