TM3C226M6R3LBA
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TM3C226M6R3LBA
TM3C226M6R3LBA
型号
TM3C226M6R3LBA
品牌
Vishay Sprague
描述
TM3226M6R3CLBA
数据表
TM3C226M6R3LBA.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
TM3C226M6R3LBA
内容 *
    TM3C226M6R3LBA 规格
    Part Status Active
    Capacitance 22µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 6.3V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 1.8 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2312 (6032 Metric)
    Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)