TL3E226K035C0300
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TL3E226K035C0300
TL3E226K035C0300
型号
TL3E226K035C0300
描述
CAP TANT 22UF 35V 10% 2917
数据表
TL3E226K035C0300.pdf
交付服务
TL3E226K035C0300
内容 *
    TL3E226K035C0300 规格
    Part Status Active
    Capacitance 22µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 35V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 300 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)