TL3D476K016C0150
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TL3D476K016C0150
TL3D476K016C0150
型号
TL3D476K016C0150
品牌
Vishay Sprague
描述
CAP TANT 47UF 16V 10% 2917
数据表
TL3D476K016C0150.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
TL3D476K016C0150
内容 *
    TL3D476K016C0150 规格
    Part Status Active
    Capacitance 47µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 16V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 150 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)