TH3E227K010A0500
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TH3E227K010A0500
TH3E227K010A0500
型号
TH3E227K010A0500
描述
CAP TANT 220UF 10V 10% 2917
数据表
TH3E227K010A0500.pdf
交付服务
TH3E227K010A0500
内容 *
    TH3E227K010A0500 规格
    Part Status Active
    Capacitance 220µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 10V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 500 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 150°C
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)