TH3D476K016A0600
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TH3D476K016A0600
TH3D476K016A0600
型号
TH3D476K016A0600
描述
CAP TANT 47UF 16V 10% 2917
数据表
TH3D476K016A0600.pdf
交付服务
TH3D476K016A0600
内容 *
    TH3D476K016A0600 规格
    Part Status Active
    Capacitance 47µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 16V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 600 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 150°C
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)