TH3D156K025A0700
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
TH3D156K025A0700
TH3D156K025A0700
型号
TH3D156K025A0700
描述
CAP TANT 15UF 25V 10% 2917
数据表
TH3D156K025A0700.pdf
交付服务
TH3D156K025A0700
内容 *
    TH3D156K025A0700 规格
    Part Status Active
    Capacitance 15µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 25V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 700 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 150°C
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)