T95Y686K004CZSL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
T95Y686K004CZSL
T95Y686K004CZSL
型号
T95Y686K004CZSL
描述
CAP TANT 68UF 4V 10% 2910
数据表
T95Y686K004CZSL.pdf
交付服务
T95Y686K004CZSL
内容 *
    T95Y686K004CZSL 规格
    Part Status Active
    Capacitance 68µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 4V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 600 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2910 (7227 Metric)
    Size / Dimension 0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
    Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)