T95V335K020EZAL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
T95V335K020EZAL
T95V335K020EZAL
型号
T95V335K020EZAL
描述
CAP TANT 3.3UF 20V 10% 1410
数据表
T95V335K020EZAL.pdf
交付服务
T95V335K020EZAL
内容 *
    T95V335K020EZAL 规格
    Part Status Active
    Capacitance 3.3µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 20V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 3 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 1410 (3727 Metric)
    Size / Dimension 0.143" L x 0.104" W (3.63mm x 2.65mm)
    Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)