T95V225M025HZSL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
T95V225M025HZSL
T95V225M025HZSL
型号
T95V225M025HZSL
描述
CAP TANT 2.2UF 25V 20% 1410
数据表
T95V225M025HZSL.pdf
交付服务
T95V225M025HZSL
内容 *
    T95V225M025HZSL 规格
    Part Status Active
    Capacitance 2.2µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 25V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 2 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 1410 (3727 Metric)
    Size / Dimension 0.143" L x 0.104" W (3.63mm x 2.65mm)
    Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)