T95V106M6R3LZSL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
T95V106M6R3LZSL
T95V106M6R3LZSL
型号
T95V106M6R3LZSL
描述
CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1410
数据表
T95V106M6R3LZSL.pdf
交付服务
T95V106M6R3LZSL
内容 *
    T95V106M6R3LZSL 规格
    Part Status Active
    Capacitance 10µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 6.3V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 1410 (3727 Metric)
    Size / Dimension 0.143" L x 0.104" W (3.63mm x 2.65mm)
    Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)