T95S685K6R3HZAL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
T95S685K6R3HZAL
T95S685K6R3HZAL
型号
T95S685K6R3HZAL
描述
CAP TANT 6.8UF 6.3V 10% 1507
数据表
T95S685K6R3HZAL.pdf
交付服务
T95S685K6R3HZAL
内容 *
    T95S685K6R3HZAL 规格
    Part Status Active
    Capacitance 6.8µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 6.3V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 2 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 1507 (3718 Metric)
    Size / Dimension 0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
    Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)