T95D156M035CZSS
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
T95D156M035CZSS
T95D156M035CZSS
型号
T95D156M035CZSS
描述
CAP TANT 15UF 35V 20% 2917
数据表
T95D156M035CZSS.pdf
交付服务
T95D156M035CZSS
内容 *
    T95D156M035CZSS 规格
    Part Status Active
    Capacitance 15µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 35V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 410 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.293" L x 0.170" W (7.44mm x 4.32mm)
    Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)