T95B156M016CZAL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
T95B156M016CZAL
T95B156M016CZAL
型号
T95B156M016CZAL
描述
CAP TANT 15UF 16V 20% 1611
数据表
T95B156M016CZAL.pdf
交付服务
T95B156M016CZAL
内容 *
    T95B156M016CZAL 规格
    Part Status Active
    Capacitance 15µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 16V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 550 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 1611 (4028 Metric)
    Size / Dimension 0.157" L x 0.110" W (4.00mm x 2.80mm)
    Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)