T83B475K025EZZL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
T83B475K025EZZL
T83B475K025EZZL
型号
T83B475K025EZZL
描述
CAP TANT 4.7UF 25V 10% 1411
数据表
T83B475K025EZZL.pdf
交付服务
T83B475K025EZZL
内容 *
    T83B475K025EZZL 规格
    Part Status Active
    Capacitance 4.7µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 25V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 1411 (3528 Metric)
    Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
    Height - Seated (Max) 0.083" (2.11mm)