T83B336K016EZZL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
T83B336K016EZZL
T83B336K016EZZL
型号
T83B336K016EZZL
描述
CAP TANT 33UF 16V 10% 1411
数据表
T83B336K016EZZL.pdf
交付服务
T83B336K016EZZL
内容 *
    T83B336K016EZZL 规格
    Part Status Active
    Capacitance 33µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 16V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 500 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 1411 (3528 Metric)
    Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
    Height - Seated (Max) 0.083" (2.11mm)