T83A475K020EZZL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
T83A475K020EZZL
T83A475K020EZZL
型号
T83A475K020EZZL
描述
CAP TANT 4.7UF 20V 10% 1206
数据表
T83A475K020EZZL.pdf
交付服务
T83A475K020EZZL
内容 *
    T83A475K020EZZL 规格
    Part Status Active
    Capacitance 4.7µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 20V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 3.5 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 1206 (3216 Metric)
    Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)