T83A105K035EZZL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
T83A105K035EZZL
T83A105K035EZZL
型号
T83A105K035EZZL
品牌
Vishay Sprague
描述
CAP TANT 1UF 35V 10% 1206
数据表
T83A105K035EZZL.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
T83A105K035EZZL
内容 *
    T83A105K035EZZL 规格
    Part Status Active
    Capacitance 1µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 35V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 6 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 1206 (3216 Metric)
    Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)