M39003/01-2343/TR
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
M39003/01-2343/TR
M39003/01-2343/TR
型号
M39003/01-2343/TR
描述
CAP TANT 0.18UF 10% 50V AXIAL
数据表
M39003/01-2343/TR.pdf
交付服务
M39003/01-2343/TR
内容 *
    M39003/01-2343/TR 规格
    Part Status Active
    Capacitance 0.18µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 50V
    Type Hermetically Sealed
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
    Height - Seated (Max) -
    Lead Spacing -
    Manufacturer Size Code A
    Features Military
    Failure Rate M (1%)