893D686X9010D2TE3
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
893D686X9010D2TE3
893D686X9010D2TE3
型号
893D686X9010D2TE3
描述
CAP TANT 68UF 10V 10% 2917
数据表
893D686X9010D2TE3.pdf
交付服务
893D686X9010D2TE3
内容 *
    893D686X9010D2TE3 规格
    Part Status Active
    Capacitance 68µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 10V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 700 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)