893D476X06R3D2TE3
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
893D476X06R3D2TE3
893D476X06R3D2TE3
型号
893D476X06R3D2TE3
描述
CAP TANT 47UF 6.3V 20% 2917
数据表
893D476X06R3D2TE3.pdf
交付服务
893D476X06R3D2TE3
内容 *
    893D476X06R3D2TE3 规格
    Part Status Active
    Capacitance 47µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 6.3V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 900 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)