695D685X9025F2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
695D685X9025F2T
695D685X9025F2T
型号
695D685X9025F2T
品牌
Vishay Sprague
描述
CAP TANT 6.8UF 25V 10% 2414
数据表
695D685X9025F2T.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
695D685X9025F2T
内容 *
    695D685X9025F2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 6.8µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 25V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 2 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2414 (6034 Metric)
    Size / Dimension 0.236" L x 0.135" W (6.00mm x 3.43mm)
    Height - Seated (Max) 0.085" (2.16mm)