695D336X0025H2W
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
695D336X0025H2W
695D336X0025H2W
型号
695D336X0025H2W
描述
CAP TANT 33UF 25V 20% 3015
数据表
695D336X0025H2W.pdf
交付服务
695D336X0025H2W
内容 *
    695D336X0025H2W 规格
    Part Status Active
    Capacitance 33µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 25V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 800 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 3015 (7038 Metric)
    Size / Dimension 0.303" L x 0.150" W (7.70mm x 3.81mm)
    Height - Seated (Max) 0.125" (3.17mm)