695D336X0010F2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
695D336X0010F2T
695D336X0010F2T
型号
695D336X0010F2T
描述
CAP TANT 33UF 10V 20% 2414
数据表
695D336X0010F2T.pdf
交付服务
695D336X0010F2T
内容 *
    695D336X0010F2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 33µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 10V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 1.2 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2414 (6034 Metric)
    Size / Dimension 0.236" L x 0.135" W (6.00mm x 3.43mm)
    Height - Seated (Max) 0.085" (2.16mm)