695D226X9010E2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
695D226X9010E2T
695D226X9010E2T
型号
695D226X9010E2T
描述
CAP TANT 22UF 10V 10% 2410
数据表
695D226X9010E2T.pdf
交付服务
695D226X9010E2T
内容 *
    695D226X9010E2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 22µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 10V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 2 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2410 (6024 Metric)
    Size / Dimension 0.236" L x 0.095" W (6.00mm x 2.41mm)
    Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)