695D155X5035D2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
695D155X5035D2T
695D155X5035D2T
型号
695D155X5035D2T
描述
CAP TANT 1.5UF 35V 5% 1810
数据表
695D155X5035D2T.pdf
交付服务
695D155X5035D2T
内容 *
    695D155X5035D2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 1.5µF
    Tolerance ±5%
    Voltage - Rated 35V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 4.2 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 1810 (4724 Metric)
    Size / Dimension 0.185" L x 0.095" W (4.70mm x 2.41mm)
    Height - Seated (Max) 0.110" (2.79mm)