695D107X9010G2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
695D107X9010G2T
695D107X9010G2T
型号
695D107X9010G2T
品牌
Vishay Sprague
描述
CAP TANT 100UF 10V 10% 3010
数据表
695D107X9010G2T.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
695D107X9010G2T
内容 *
    695D107X9010G2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 100µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 10V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 750 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 3010 (7625 Metric)
    Size / Dimension 0.299" L x 1.000" W (7.60mm x 2.54mm)
    Height - Seated (Max) 0.115" (2.92mm)